این مجموعه فعالیت خود را در اوایل سال 1380 و با هدف ارائه خدمات اینترنتی و پشتیبانی نرم افزاری به کلیه شرکتها و سازمانهایی که قصد فعالیت در اینترنت را دارند، آغاز نمود و تا کنون توانسته است به موفقیتهای در خور توجهی در این زمینه ها دست یابد. فعالیتهای شرکت را در دو زیر مجموعه زیر می توان دسته بندی نمود:

الف) خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه
رجیران در حال حاضر میزبانی وب و ایمیل بیش از هزار سازمان و شرکت دولتی و خصوصی را بر عهده دارد. این شرکت نماینده شرکت OnlineNIC جهت ثبت دامنه های بین المللی و نیز کارگزار رسمی پژوهشگاه دانشهای بنیادی جهت ثبت دامنه های ملی IR می باشد. چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری درباره خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه را دارید، می توانید با مرور صفحات این وب سایت، به اطلاعات کاملی در این زمینه دسترسی پیدا کنید.

ب) طراحی وب سایت
این شرکت با رویکرد استفاده از فن آوری روز دنیا در صدد است ضمن نو آوری، با ارائه راه حل های پیشرفته و در عین حال بسیار ساده، سهمی در پیشرفت صنعت ICT کشور داشته باشد.

رجيران دارای استاندارد ISO 27001 امنیت شبکه است. برای 2 مرتبه برنده عنوان برترينهای سال از مرکز کيفيتهای برتر و برنده جایزه بین المللی تاج کیفیت 2014 در لندن شده است.

مدیریت رجیران بر عهده آقای محمد امین جلالی میباشد.

تلفن تماس:

021-22251000

09122459000