خرید هاست لینوکس پرسرعت رجیران جهت میزبانی و هاست سایت های  وردپرس و جوملا، Joomla, WordPress و… و سایت های PHP کاملا بهینه شده و کاربر به راحتی و با مطالعه مقالات راهنمای رجیران  قادر به نصب آن  ها بر روی هاست خود خواهد بود و یا به سادگی می تواند مسئولیت نصب آن را بر عهده تیم فنی رجیران واگذار نماید.

سرورهای میزبان رجیران، در بستر شبکه دیتاسنتر  و پکیج های اختصاصی میزبانی می شوند و همواره توسط Firewall های قدرتمند Juniper و Cisco موجود در دیتاسنتر از انواع حملات تحت وب و لایه ۳ محافظت می شوند.

– کنترل پنل قدرتمند  Cpanel

محبوب ترین کنترل پنل وب هاستینگ جهان در اختیار شماست. به راحتی فایل های خود را آپلود کنید، ایمیل اکانت هایتان را مدیریت نمایید و یا دیتابیس سایت خود را ویرایش کنید.

– وب سرور Nginx و Apache

عملکرد وب سرور انجین ایکس با کمک پلاگین کاربردی CPNginx شما را قادر می سازد تا یک سایت پرسرعت و امن داشته باشید.

– سیستم عامل تجاری CloudLinux       

با استفاده از قابلیت فوق العاده CageFS، همیشه امکان استفاده از مقدار مشخصی از منابع سرور برای شما تضمین خواهد شد و هیچ سایت دیگری نمی تواند حق سایر کاربران با مصرف نا عادلانه منابع سرور ضایع کند. این قابلیت همچنین امنیت بالایی را با ایزوله کردن پردازش های هر کاربر در سرور به به همراه دارد.

قابلیت PHP Selector

رجیران با خریداری لایسنس تجاری سیستم عامل کلاد لینوکس و استفاده از قابلیت PHP Selector، شما را قادر می سازد تا تنظیمات اپلیکیشن یا وب سایت خود را از بین نسخه های PHP 4 الی 7.2 و انواع توابع و متغیر های آن، سفارشی سازی کنید.